ALL – Accor Live Limitless z siedmioma nagrodami Freddie Awards

30 kwietnia wirtualnie odbyła się 30. ceremonia Freddie Awards. W plebiscycie nagradzane sąnajlepsze programy lojalnościowe, oceniane w sześciu kategoriach w 3 różnych obszarach geograficznych. W tegorocznej edycji nowy lifestyle’owy program lojalnościowy ALL – Accor Live Limitless został wyróżniony w siedmiu prestiżowych kategoriach, m.in. jako najlepszy program w Europie i Afryce.

Konkurs Freddie Awards powstał w 1988 roku i wyróżnia najlepsze inicjatywy w branży lotniczej i hotelarskiej. Nagrody przyznawane są w sześciu kategoriach w trzech regionach świata: obie Ameryki, Europa i Afryka oraz Bliski Wschód, Azja i Oceania. Plebiscyt umożliwia osobom podróżującym ocenę usług oferowanych przez hotele i linie lotnicze. Statuetka stałą się symbolem doskonałości i przyznawana jest wyłącznie firmom wyróżnionym przez osoby, które dużo czasu spędzają w podróży.


a na nocleg wybiorę się do…

Grupa Accor została w konkursie wyróżniona już wiele razy. W tegorocznej edycji program ALL – Accor Live Limitless z dumą otrzymał siedem nagród w najbardziej prestiżowych kategoriach w różnych regionach świata:

  • Program hotelarski roku w Europie i Afryce
  • Najlepszy program Elite w Europie i Afryce
  • Najlepsza promocja programu lojalnościowego w Europie i Afryce
  • Najlepsza obsługa klienta w Europie i Afryce
  • Najlepsze możliwości wykorzystania punktów w Europe i Afryce
  • Program hotelarski roku w regionie Bliskiego Wschodu, Azji i Oceanii
  • „Nagroda 210” w regionie Ameryki Północnej i Południowej – specjalna nagroda dla najbardziej obiecujących programów, które jeszcze nie są znane wszystkim użytkownikom.

Z końcem 2019 r. Le Club AccorHotels i accorhotels.com połączyły się w ALL (Accor Live Limitless). Dzięki nowemu programowi ALL członkowie mogą cieszyć się dostępem do 30 marek hotelowych, restauracji, barów, klubów, a także bezcennych wrażeń.

Wprowadzenie tego projektu było niezwykle trudnym wyzwaniem dla zespołów na całym świecie, dlatego chcę podziękować i pogratulować wszystkim, którzy przyczynili się do sukcesu ALL podczas ostatniej edycji Freddie Awards! – powiedział Luc Gesvret – Chief Topline and Operations Officer Accor Eastern Europe.

informacja prasowa

więcej informacji

Kategoria:INFORMACJE
poprzedni post
Hilton Prague Old Town – opinia z pobytu
następny post
Hilton CleanStay z zabezpieczeniem firmy Lysol

0 Comment

LEAVE A REPLY

15 49.0138 8.38624 1 1 2000 1 https://sypiamwygodnie.pl 300 0