Hampton by Hilton Warsaw Reduta przyjmuje Gości – ceny, rezerwacje

19 listopada 2020 r. na mapie Warszawy  pojawił się nowy hotel Hampton by Hilton Warsaw Reduta. Ten trzygwiazdkowy focus – service hotel, znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji  na warszawskiej Ochocie, przy ulicy Mszczonowskiej 5.

Hampton by Hilton Warsaw Reduta
Hampton by Hilton Warsaw Reduta – wizualizacja – KM rubaszkiewicz sp. z o.o.

Lokalizacja hotelu

Lokalizacja blisko Centrum, jest doskonałym wyborem dla gości przyjeżdżających zarówno w celach  biznesowych jak i turystycznych. 
Obiekt oferuje 167 komfortowych pokoi z bezpłatnym śniadaniem oraz dostępem do bezprzewodowego Wi-Fi.rezerwacje i ceny na stronie Hilton Honors

W hotelu

„Goście hotelu Hampton by Hilton Warsaw Reduta będą mieli zapewniony beztroski pobyt w wygodnych przestrzeniach, które zostały w przemyślany sposób zaprojektowane tak, aby przebywający czuli się w nich swobodnie i komfortowo.” – oznajmił Dyrektor Generalny Łukasz Migowski

Ponadto Goście hotelu mogą być pewni szczegółowo przemyślanego zakwaterowania, opartego o gwarancję satysfakcji oferowanej przez markę Hampton by Hilton.

Na terenie tego nowoczesnego hotelu mieszczą się dwie sale konferencyjne o powierzchni 40m2 oraz 80m2. Mniejszy Board Room znajduję się na parterze budynku i posiada dostęp do światła dziennego. Większa sala konferencyjna znajduje się na pierwszym piętrze i oferuje pełne wyposażenie jeśli chodzi o sprzęt multimedialny.

Na miejscu znajduje się także garaż podziemny na 48 miejsc oraz stacja do ładowania samochodów elektrycznych. Co więcej, dodatkowym atutem hotelu jest świetnie wyposażona siłownia, w której można zadbać o swoje zdrowie i kondycję o każdej porze dnia i nocy. Do dyspozycji Gości jest również 24/7 snack bar z którego można skorzystać o dowolnej porze.

ceny noclegów ze śniadaniem dla 2 osób już od… 161PLN – stan na 18.11.2020

rezerwacje i ceny znajdziesz na stronie Hilton Hotels (LINK)

hampton by hilton warszawa reduta ceny

Aktywnie w Stolicy Polski

Turyści odwiedzający Warszawę będą mogli podziwiać zabytkową architekturę na Starym Mieście, która znajduje się zaledwie 7 km od Hotelu. W pobliskiej okolicy mieszczą  się również dwa duże centra handlowe: Atrium Reduta i Blue City.

Pobliski Park Szczęśliwicki jest dodatkowym atutem dla miłośników spędzania czasu na świeżym powietrzu. Oferuje on szybki dostęp do: ścieżek biegowych i rowerowych, basenu zewnętrznego, a także całorocznego stoku narciarskiego.

Inwestorem dla wyżej opisanego hotelu Hampton by Hilton Warsaw Reduta, jest grupa kapitałowa, na czele której stoi Prezes Zarządu Nusret Sancak.

informacja prasowa

więcej o tej inwestycji znajdziesz w tym artykule

Kategoria:INFORMACJE
poprzedni post
Międzygórze Villa Pepita & Titina – pokój z wieżą – opinia z pobytu
następny post
Novotel Warszawa Airport – recenzja z pobytu
15 49.0138 8.38624 1 1 2000 1 https://sypiamwygodnie.pl 300 0