ibis Styles Szczecin Old Town - lobby

Ibis Styles Szczecin Old Town – oficjalnie otwarty

22 września 2022 odbyło się oficjalne otwarcie hotelu ibis Styles Szczecin Old Town. Każdy obiekt działający pod tą marką ma swój temat przewodni. Jako przykład – w jednym z krakowskich ibisów mamy motyw historii Krakowa, okolic i rozwój sztuki (więcej). Natomiast w Szczecinie postawiono na cyrk. Przyznam, że dość odważnie.

ibis Styles Szczecin Old Town - recepcja
ibis Styles Szczecin Old Town – recepcja

O hotelu

Znajduje się on w samym sercu historycznej części Starego Miasta. Bliskie sąsiedztwo głównych atrakcji turystycznych oraz dogodna lokalizacja sprawiają, że to idealny punkt dla wszystkich odwiedzających Pomorze Zachodnie. Projekt bryły budynku przygotowało Federacyjne Biuro Architektoniczne. Co ważne, hotel spełnia wymagania budownictwa ekologicznego, a inwestycja została zrealizowana zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju i certyfikacji BREEAM.

ibis Styles Szczecin Old Town - pokój
ibis Styles Szczecin Old Town – pokój

Otwarcie

ibis Styles Szczecin Old Town - wejście
ibis Styles Szczecin Old Town – wejście

Cyrkowe klimaty wnętrz, więc i samo otwarcie odbyło się w takiej samej atmosferze. Pojawiły się różne animacje artystów – przed wejściem do budynku, w lobby jak i w patio. Była żonglerka, sztuczki magiczne czy zabawy z ogniem.

Nie zabrakło również części oficjalnej, podczas której pojawiły się komentarze przedstawicieli AccorInvest i Accor.

ibis Styles słynie z kreatywnego designu i unikalnych motywów przewodnich gwarantujących wyjątkowe doświadczenia z każdego pobytu. Jesteśmy dumni, że możemy zaprezentować kreatywny świat marki wszystkim osobom odwiedzającym Szczecin. Wierzymy, że podobnie jak inne obiekty ibis Styles, nowy hotel podbije serca nie tylko turystów, ale i mieszkańców Szczecina – podkreśla Ewa Bluhm, VP Operations Accor.


AccorInvest, który jest właścicielem Orbisu, to inwestor, właściciel i operator hotelowy z prawie 800 hotelami zlokalizowanymi w 27 krajach Europy, Ameryki Łacińskiej i Azji. Nowe otwarcie we współpracy z Grupą Accor potwierdza nasze silne partnerstwo i ścieżkę wzrostu, wyznaczając tym samym kolejny krok w kierunku rozwoju i dalszego umacniania czołowej pozycji AccorInvest w Europie. Jestem przekonany, że dzięki centralnej lokalizacji na Starym Mieście, wyjątkowemu charakterowi i doskonałej jakości świadczonych usług, pierwszy ibis Styles w Szczecinie i na Pomorzu Zachodnim wniesie nową jakość na rynek hotelowy w Polsce oraz spełni oczekiwania gości zarówno biznesowych, jak i turystycznych. Cieszymy się, że mogliśmy wpisać się w zabytkową i historyczną przestrzeń Podzamcza w Szczecinie. – komentuje Dominik Sołtysik, prezes zarządu i dyrektor generalny Orbisu.

ibis Styles Szczecin Old Town - dyrektor hotelu
ibis Styles Szczecin Old Town – dyrektor hotelu

Wszystkich gości odwiedzających nasz hotel zapraszamy do podróży w świat dziecięcych marzeń ukrytych w cyrkowej przygodzie i magii, jaka się z nią wiąże. Chcemy, by każdy już na samym początku pobytu poczuł pozytywną atmosferę radosnej zabawy, kreatywności i swobody. Wierzymy, że połączenie oryginalnego wystroju z doskonałą obsługą i ofertą będzie nietuzinkową propozycją, która zdobędzie serca wszystkich gości przyjeżdżających do Szczecina i na długo zapadnie im w pamięć – dodaje Helena Pinkowska, dyrektor hotelu ibis Styles Szczecin Stare Miasto.

Po czym doszło do przecięcia wstęgi i hotel został oficjalnie otwarty.

ibis Styles Szczecin Old Town - otwarty

Następnie o oprawę muzyczną zadbała Reni Jusis prezentując swój najnowszy repertuar.

ibis Styles Szczecin Old Town - koncert Reni Jusis
ibis Styles Szczecin Old Town – koncert Reni Jusis

Więcej o samym pobycie w tym hotelu przeczytasz wkrótce 🙂

Kategoria:INFORMACJE
poprzedni post
Hotel Se Catedral Porto, Tapestry Collection by Hilton – opinia z pobytu
następny post
Hotel Saski Kraków, Curio Collection by Hilton – opinia z pobytu
15 49.0138 8.38624 1 1 2000 1 https://sypiamwygodnie.pl 300 0