JazzOVO czyli koncerty jazzowe w plenerze [DATY, WSTĘP WOLNY]

JazzOVO we Wrocławiu po raz kolejny

Po raz kolejny w sezonie letnim ruszają plenerowe, jazzowe imprezy. Jedną z nich to JazzOVO, które organizowane jest przez DoubleTree by Hilton Wrocław. Koncerty odbywają się co piątek na zielonym patio budynku OVO (niżej znajdziesz daty wydarzeń).

Jeden z koncertów odbył się 31 lipca. Wystąpiła na nim wokalistka Natalia Szczypuła wraz z zespołem muzycznym. Pojawiły się m.in. kompozycje takie jak „Cheek to Cheek”, „Taking a Chance on Love”, „At Last” czy cover “Fever” Elvisa Presleya. Warto dodać, że po przerwie najmłodsza część publiczności była tak zafascynowana muzyką, że postanowiła wyjść na zielony parkiet. Trzeba przyznać, że dzieci trochę ośmieliły starszą część publiczności gdzie nie gdzie działo się zauważyć delikatne pląsy. Jak na dobry koncert przystało – nie mogło obyć się bez bisu. Dodatkowy utwór został zagrany w szerszym gronie. Natalia Szczypuła zaprosiła na scenę najmłodszych tancerzy, aby towarzyszyli jej w śpiewaniu.

Restauracja OVO Bar & Restaurant

JazzOVO to nie tylko koncert na żywo na zielonym patio, ale także dobra okazja do spróbowania kuchni w OVO Bar & Restaurant – restauracji hotelu DoubleTree by Hilton Wrocław. Na Gości czekał live cooking, gdzie serwowano dania z grilla oraz nowa, letnia karta menu. A w niej pojawiły się Super Bowls’y w trzech wariantach – azjatycki, polski, śródziemnomorski. Jeśli komuś byłoby mało to można skomponować własną miskę łakoci. Zaryzykowałem i u mnie pojawiły się pomidorki, ogórki, kukurydza, marynowane mango, kurczak oraz wybrane dwa tajemniczo brzmiące sosy. Pan Wojtek z OVO Bar & Restaurant zaproponował, że zostaną one podane osobno. Dobra rada, jeśli nie jesteśmy pewni czy wybrane przez nas składniki będą dobrze komponować się z sosami.

Wśród napoi pojawiła się m.in. żubrówka spritz, która powinna przypaść do gustu miłośnikom kwaśnych smaków. Jeśli wolisz coś słodszego to tu czeka drink o ciekawej nazwie – porn star martini.

Brownie jak było w poprzedniej karcie, tak jest nadal. Co ważne, smak i jakość również bez zmian.

Ciekawa kuchnia, piękne patio budynku OVO oraz jazzowe koncerty w towarzystwie letniej pogody. Ten zestaw wydaje się być świetnym wstępem do udanego weekendu. Co ważne – na koncerty jest wstęp wolny.


sprawdź ceny m.in. w DoubleTree by Hilton WrocławW te wakacje planowane są koncerty w sierpniu oraz we wrześniu. Najbliższy koncert odbędzie się już 7. sierpnia. Szczegóły na facebookowym fanpagu hotelu.

Zabierajcie znajomych, swoje pociechy i cieszcie się przyjemną dawką jazzu we Wrocławiu.

więcej o hotelu przeczytasz w tym miejscu

Kategoria:INFORMACJE
poprzedni post
Pięciogwiazdkowy hotel Mövenpick powstanie w Kołobrzegu
następny post
Szklarska Poręba z nowym hotelem Mercure

0 Comment

LEAVE A REPLY

15 49.0138 8.38624 1 1 2000 1 https://sypiamwygodnie.pl 300 0