Święto Muzyki w Sofitel Wrocław Old Town

Dnia 21 czerwca 2019r. razem z Sofitel Wrocław Old Town obchodziliśmy Święto Muzyki – Fête de la Musique uczestnicząc w wydarzeniu La Nuit by Sofitel. Ciekawostką jest fakt, że w tym momencie w każdym hotelu działającym pod marką Sofitel odbywają się różnego rodzaju wydarzenia. I tak w warszawskim czy sopockim Sofitelu Goście mogli świętować w akompaniamencie dj’ów. A jak było we Wrocławiu? Zapraszam na krótką relację.

La Nuit by Sofitel w wydaniu wrocławskim okazał się wielowymiarową ucztą. Główną atrakcją był koncert duetu muzyków gitarzysty i wokalisty – Konrada Włoczyka oraz saksofonisty – Kacpra Dunaja. Artyści zagrali uczestnikom popularne piosenki w aranżacji jazzowej lub rockowej. Mieliśmy okazję posłuchać m.in. takich utworów jak: Stand By Me Bena Kinga, I follow rivers Lykke Li, genialną wersję Careles Whisper Georga Micheala, a na samym końcu Kacper Dunaj udoskonalił utwór Eda Sheerana – Shape of You w solowym występie.

Oprócz uczty muzycznej mogliśmy obejrzeć prace Małgorzaty Jojnowicz – absolwentki wrocławskiej ASP. Na obrazach dominował kolor niebieski i idealnie kojarzyły się z morską bryzą.Muzyka jak i wystawa były ucztą dla duszy. Do pełni szczęścia brakowało czegoś dla ciała. Tu z pomocą przyszły liczne przekąski na słono jak i na słodko, m.in. policzki z sandacza, quiche ze szpinakiem czy ptysie.

rezerwacje i ceny w Sofitel Wrocław Old Town sprawdzisz w tym miejscu

Natomiast pragnienie mogliśmy ugasić białym lub czerwonym winem. Na zmotoryzowanych czekały opcje bezalkoholowe 😉

Całe to wydarzenie, mimo gorącej atmosfery było niezwykłym przeżyciem i już nie możemy doczekać się kolejnej edycji. Jesteście zainteresowani wydarzeniem La Nuit? Zapamiętajcie datę 21. czerwca, bo to nie tylko pierwszy dzień lata.

Kategoria:INFORMACJE
poprzedni post
Hilton Vienna Danube Waterfront – recenzja pobytu
następny post
Best Western München Airport – niespodziewany nocleg
15 49.0138 8.38624 1 1 2000 1 https://sypiamwygodnie.pl 300 0