Mövenpick Hotel Lalez Durrës czeka na pierwszych gości!

Durrës, 30 czerwca 2021 – Pięciogwiazdkowy Mövenpick Lalez Durrës zaprasza gości do odkrycia uroków Lalzi Bay i malowniczego albańskiego wybrzeża Adriatyku. Otwarcie hotelu jest zaplanowane na początek lipca. To pierwszy otwarty obiekt Accor, wiodącej międzynarodowej grupy hotelarskiej na świecie, w Albanii. Dzięki idealnej lokalizacji i nowoczesnym wnętrzom to doskonałe miejsce dla turystów poszukujących wymarzonych wakacji nad morzem w wyjątkowej i niezapomnianej atmosferze.

Accor konsekwentnie rozbudowuje portfolio marek premium w miejskich i kurortowych lokalizacjach. Do rodziny hoteli szwajcarskiej marki Mövenpick dołącza pierwszy obiekt grupy w nadmorskiej miejscowości Durres w Albanii. Nowy hotel to idealne połączenie tętniącej życiem i uwielbianej przez turystów Lalzi Bay, malowniczego wybrzeża, zielonej scenerii oraz nowoczesnej architektury. Mövenpick Lalez Durrës zaprasza wszystkich gości już od 1 lipca.

Rezerwacje dokonasz w tym miejscu (strona accor.com)

Jesteśmy podekscytowani i zarazem dumni, że możemy zaprosić wszystkich gości do naszego nowego hotelu. Marka Mövenpick zapewnia luksusowe przeżycia i niezapomniane doświadczenia dla turystów na całym świecie. Dlatego jesteśmy pewni, że Mövenpick Lalez Durrës ze swoim wyjątkowym guest experience i doskonałą lokalizacją tuż nad brzegiem morza będzie idealnym miejscem na wymarzone wakacje. Wierzymy, że dzięki temu turyści z całego świata będą mogli odkryć uroki wyjątkowej plaży Lalzi Bay, jak i całej Albanii – zapewnia Dod Doci właściciel hotelu Mövenpick Hotel Lalez Durres.

Nowo otwarty hotel oferuje 80 nowoczesnych i przestronnych pokoi o luksusowym standardzie, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających gości. Restauracja i bar gwarantują światowej klasy menu, z którego słynie marka Mövenpick. Dodatkowo do dyspozycji gości jest luksusowa strefa SPA z szerokim wachlarzem zabiegów relaksacyjnych, grotą solną i sauną. Na miłośników aktywnego wypoczynku czeka doskonale wyposażona siłownia. Mövenpick Lalez Durrës posiada także dwa baseny – wewnętrzny i zewnętrzny otoczony cieniem palmowych drzew.

Tętniąca życiem plaża Lalzi Bay to jedno z najbardziej uwielbianych przez lokalnych i zagranicznych turystów miejsc na wybrzeżu Adriatyku. Dzięki zapierającemu dech w piersiach krajobrazowi nadmorskich klifów gwarantuje wyjątkowy wydok na niezapomniane zachody słońca.

Rezerwacje dokonasz w tym miejscu (strona accor.com)

Inwestorem hotelu Mövenpick Lalez Durres jest Lura sh.p.k, albańska firma budowlana z wieloma zaprojektowanymi i zrealizowanymi projektami mieszkaniowymi, komercyjnymi i instytucjonalnymi.

informacja prasowa

więcej informacji znajdziesz w tym miejscu

Kategoria:INFORMACJE
poprzedni post
NOVOTEL prezentuje nową erę designu
następny post
Kalejdoskop Wrażeń w Krakowie

0 Comment

LEAVE A REPLY

15 49.0138 8.38624 1 1 2000 1 https://sypiamwygodnie.pl 300 0