Nowy rok, nowe wyzwania. Zmiany na stanowiskach w Louvre Hotels Group

Początek roku przyniósł kolejne zmiany w strukturze organizacyjnej Louvre Hotels Group. Olga Śmielak objęła posadę General Managera w hotelu Campanile Katowice, a Szymon Ciężkowski awansował na stanowisko Deputy General Managera warszawskiego kompleksu hotelowego grupy.

Olga Śmielak jest częścią rodziny Louvre Hotels Group od 2014 roku, gdy rozpoczęła swoją karierę w hotelu Campanile Katowice. Pierwsze szlify zdobywała w dziale Front Office, by wkrótce awansować na stanowisko zastępcy dyrektora hotelu. Szczególne doświadczenie zdobyła w czasach trwającego kryzysu, gdy najpierw wsparła swoją wiedzą i umiejętnościami hotele z multibrandowych kompleksów Louvre Hotels Group w Warszawie i Wrocławiu, a następie powróciła do katowickiego Campanile w roli pełniącej obowiązki dyrektora hotelu. Dobrymi wynikami w ostatnich miesiącach potwierdziła swoje zdolności przywódcze, dzięki czemu z początkiem bieżącego roku oficjalnie objęła stanowisko General Managera hotelu Campanile Katowice. – Wybraliśmy Olgę ze względu na jej duże zaangażowanie we wszystkie codzienne operacje hotelu, doskonały kontakt z zespołem oraz chęć rozwoju – powiedział Jan Błoński, dyrektor regionu południowego Louvre Hotels Group.

– Ostatnie miesiące pracy w niezwykle trudnych warunkach pozwoliły nam nie tylko przetrwać, ale też wytyczyć nowe ścieżki rozwoju. Dziękuję mojemu zespołowi za wsparcie. Jestem przekonana, że gdy jesteśmy razem, to nie ma dla nas rzeczy niemożliwych – mówi Olga Śmielak, General Manager hotelu Campanile Katowice.

Szymon Ciężkowski rozpoczął swoją karierę w Louvre Hotels Group w 2014 roku w hotelu Campanile Warszawa. Dzięki dobrym wynikom już w 2017 roku otrzymał awans i objął stanowisko General Managera hotelu Campanile Lublin. Po kilku latach sukcesów powrócił do Warszawy w roli Operations Managera, gdzie pracował pod kierunkiem najpierw Grzegorza Uszyckiego, a następnie Iwony Janosiewicz w warszawskim kompleksie hotelowym Louvre Hotels Group obejmującym hotele marek Première Classe, Campanile i Golden Tulip. Nowy rok to dla multibrandowego obiektu czas ponownego otwarcia odnowionego hotelu Golden Tulip Warsaw Centre oraz uruchomienia przestrzeni gastronomiczno-rozrywkowej The Complex. Oznacza to nowe wyzwania i obowiązki dla Szymona Ciężkowskiego, który w styczniu awansował na stanowisko Deputy General Managera warszawskiego kompleksu, by swoim bogatym doświadczeniem wspierać Louvre Hotels Group w realizacji jeszcze ambitniejszych celów.

O Campanile

Campanile to wiodąca marka Louvre Hotels Group z segmentu midscale. Założona w 1976 roku we Francji jako rodzinny biznes, dziś jest prawdziwie globalnym brandem, który dba o dobre chwile gości w 14 krajach na 3 kontynentach. Hotele Campanile zaprojektowano z myślą o czymś więcej niż tylko noclegu. Tutaj radość z podróży jest na wyciągnięcie ręki – w doskonałym stosunku jakości do ceny. W Polsce marka dysponuje 10 obiektami w 9 miastach.

O Louvre Hotels Group

Louvre Hotels Group jest znaczącym graczem na globalnym rynku hotelowym, którego portfolio obejmuje obecnie ponad 1500 hoteli w 54 krajach. Posiada pełną gamę hoteli od 1 do 5 gwiazdek, w tym historyczne marki Louvre Hotels Group (Royal Tulip, Golden Tulip, Campanile, Tulip Residences, Kyriad, Kyriad Direct, Tulip Inn i Première Classe), 5 marek sieci Sarovar w Indiach, francuską grupę Hôtels & Préférence i markę TemptingPlaces oraz chińską markę Metropolo. Louvre Hotels Group ma także partnerstwo dystrybucyjne z Barrière Group. Louvre Hotels Group jest spółką zależną Jin Jiang International Holdings Co., Ltd., drugiej co do wielkości grupy hotelowej na świecie.

więcej informacji prasowych w tym miejscu

Kategoria:INFORMACJE
poprzedni post
Hotel Grande Albergo Alfeo Syrakuzy – opinia z pobytu
następny post
Hampton By Hilton wesprze ofertę noclegową krakowskiego lotniska Balice. Otwarcie nowego hotelu już w marcu.
15 49.0138 8.38624 1 1 2000 1 https://sypiamwygodnie.pl 300 0