Sypiam Wygodnie

recenzje pobytów w hotelach, relacje z podróży, informacje branżowe – wszystko, aby spać wygodnie


Sypiam Wygodnie obserwuj również na Facebooku

Sypiam Wygodnie obserwuj również na Facebooku
INFORMACJE

Vienna House Andel’s Lodz najlepszym obiektem eventowym w Polsce

Łódzki Vienna House został wyróżniony w najbardziej prestiżowym konkursie branży eventowej w Polsce – MP Power Awards®. Doceniono jego szczególny potencjał do organizacji wydarzeń, innowacyjność w relacjach z branżą spotkań oraz unikatowość hotelowego centrum konferencyjnego.

Nagrody MP Power Venue przyznawane są obiektom z największym eventowym potencjałem – miejscom eventowym, hotelom eventowo-konferencyjnym, obiektom wielofunkcyjnym oraz unikatowym. To właśnie w tej ostatniej kategorii Vienna House Andel’s Lodz zdeklasował wszystkich nominowanych, otrzymując w audycie konkursowym jeden z najwyższych rezultatów w historii konkursu. „Jest to bez wątpienia unikalne, obiekt sam w sobie jest unikalny i jego rezultat jest unikalny” – podkreślił w czasie ogłoszenia wyników Wojciech Liszka, CEO of Z-Factor.

„To dla nas wyjątkowe i szczególne wyróżnienie. Tytuł MP Power Venue w kategorii Obiekt Unikatowy udowadnia, że ciągle od 11 lat nasi partnerzy doceniają unikatowość Vienna House Andel’s Lodz – nie tylko budynku, ale również zespołu. Za co szczególnie dziękuje koleżankom i kolegom z branży eventowej.” – podkreśla Anna Olszyńska, dyrektor generalna Vienna House Andel’s Lodz. – „Nieustannie uczymy się i doskonalimy naszą ofertę konferencyjną. Aktualnie wdrożyliśmy nowoczesne rozwiązania dla branży związane z nową rzeczywistością eventową. Jestem przekonana, że partnerska współpraca tylko nas umocni.” Dodała również: „Korzystając z okazji dziękuję całemu zespołowi, który w ciągu tych dwóch ostatnich miesięcy pokazał niesamowity power, zaraża pozytywną energią i nie może się doczekać przyjęcia Państwa ponownie.”

rezerwacje i ceny w tym hotelu sprawdzisz w tym miejscu

O Vienna House Andel’s Lodz

Obiekt ten to hotel biznesowo-konferencyjny, zlokalizowany w zrewitalizowanym budynku XIX-wiecznej przędzalni. Historia łączy się tu z najnowszymi technologiami. Doskonała lokalizacja w centrum Łodzi, przy kompleksie kulturalno-handlowym Manufaktura, rozbudowane zaplecze konferencyjne i doświadczenie w organizacji każdego rodzaju wydarzeń sprawia, że hotel jest liderem w swojej kategorii. Centrum konferencyjne o powierzchni 2500 m2 to 16 sal konferencyjnych z salą balową o powierzchni 1300 m2, własną kuchnią bankietową i rozległym foyer. 

informacja prasowa

więcej wiadomości znajdziesz w tym miejscu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.