20EUR w ALL – ACCOR czyli do 1000 dodatkowych punktów Rewards

źródło: all.accor.com

15 marca 2021r. ruszyła nowa promocja w ALL Accor, gdzie za pierwszy pobyt w terminie 15.03 – 03.05.2021 otrzymamy 1000 punktów (w przypadku rezerwacji na dwie noce) lub 500 punktów – przy rezerwacji na jedną noc.

Ceny i rezerwacje sprawdzisz na stronie accor.com

Istotne jest to, aby przed dokonaniem rezerwacji zapisać się do oferty na dedykowanej stronie (LINK) oraz… UWAGA: promocja dotyczy tylko jednej rezerwacji. Regulamin promocji poniżej.

po zapisaniu się do oferty pojawi się zielony pasek i pole do dokonania rezerwacji (źródło: all.accor.com)

Regulamin oferty:

1. W odniesieniu do oferty Wiosenny bonus obowiązują ogólne warunki programu ALL – Accor Live Limitless. Oferta jest przeznaczona wyłącznie dla uczestników programu ALL – Accor Live Limitless.
2. Aby skorzystać z tej oferty, członkowie programu lojalnościowego ALL – Accor Live Limitless muszą bezwzglęgnie zarejestrować się (między 15.03.2021 a 03.05.2021 g. 23:59 czasu środkowoeuropejskiego (UTC+1)), klikając znajdujący się poniżej przycisk „Zapisz się”, a następnie podążając za instrukcjami. Niniejsza oferta premiowa jest dostępna wyłącznie w przypadku rezerwacji dokonanych po rejestracji przeprowadzonej za pomocą przycisku logowania.
3. Oferta umożliwia uczestnikom programu ALL – Accor Live Limitless – niezależnie od ich statusu – uzyskanie premii w postaci 500 bonusowych punktów Reward za pobyt trwający jedną dobę i 1000 bonusowych punktów Reward za pobyt trwający minimum dwie doby w jednym z hoteli uczestniczących w programie lojalnościowym ALL – Accor Live Limitless.Te dodatkowe punkty Reward są dodawane do punktów Reward i punktów Status uzyskiwanych przez uczestnika programu za pobyt kwalifikowany, zgodnie z ogólnymi warunkami programu ALL – Accor Live Limitless.
4. Oferta może zostać wykorzystana jedynie 1 raz(y) przez uczestnika programu w okresie jej obowiązywania. Pierwszy pobyt zarezerwowany i wykorzystany po rejestracji w ofercie umożliwia uzyskanie punktów Rewards zgodnie z warunkami oferty.
5. Ta oferta obowiązuje w przypadku każdego pobytu członka od 15/03/2021 do 03/05/2021 w jednym z hoteli uczestniczących w programie w Andorze, Armenii, Austrii, Azerbejdżanie, Białorusi, Belgii, Bośni i Herzegowinie, Bułgarii, Chorwacji, Czechach, Estonii, Francji, Gruzji, Niemczech, Grecji, Węgrzech, Irlandii, Izraelu, Włoszech, Kazachstanie, Łotwie, Litwiem Luxemburgu, Macedonii, Malcie, Monaco, Holandii, Polsce, Portugalii, Rumunii, Rosji, Serbii, Słowacji, Słowenii, Hiszpanii, Szwecji, Szwajcarii, Turcji, Ukrainie, Wielkiej Brytanii, Reunion, Saint Martin i Gujanie Francuskiej., zarezerwowanego między 15/03/2021 a 03/05/2021  23:59 czasu środkowoeuropejskiego (UTC+1).
6. Pobyt musi obejmować co najmniej 1 nocleg by otrzymać bonus 500 punktów Reward lub 2 noclegi by otrzymać 1000 punktów Reward.
7. Pobyty w dniach następujących bezpośrednio po sobie (wymeldowanie i ponowne zameldowanie w tym samym dniu) w tym samym hotelu będą uważane za pojedynczy pobyt. Tego rodzaju pojedynczy pobyt może zostać zakwalifikowany do udziału w ofercie Wiosenny bonus tylko raz.
8. W ramach tej oferty, pobyt jest rozumiany jako pojedyncza (1) rezerwacja dokonana przez członka programu ALL – Accor Live Limitless, niezależnie od liczby zarezerwowanych pokoi. Rezerwacja przez członka programu więcej, niż jednego pokoju będzie uważana za pojedynczy (1) pobyt. Uwzględniana jest pierwsza data wyjazdu, po której obliczana jest liczba punktów Rewards i Status. Inaczej mówiąc, uczestnik programu ALL – Accor Live Limitless uzyska punkty i noclegi kwalifikowane za pokój, który zostanie zwolniony jako pierwszy.
8. Aby skorzystać z oferty, pobyt musi zostać zarezerwowany za pośrednictwem jednego z kanałów dystrybucyjnych Accor (strony internetowe Accor, aplikacje mobilne Accor ALL, centrala rezerwacyjna ALL, hotele) lub w tradycyjnych biurach podróży wykorzystujących system rezerwacyjny GDS połączony automatycznie z centralą rezerwacyjną Accor. Skorzystanie z oferty nie jest możliwe w przypadku rezerwacji pobytu u pośredników, tour operatorów lub poprzez internetowe biura podróży (takie jak Expedia.com, Booking.com itp.).
9. W chwili rezerwacji należy podać numer karty uczestnika programu lojalnościowego ALL – Accor Live Limitless, a następnie okazać ją w recepcji hotelu w chwili zameldowania. 
10. Punkty Rewards ALL – Accor Live Limitless zostaną naliczone na koncie członka programu w terminie 10 dni od zakończenia pobytu w hotelu. 
11. Oferta nie może być łączona z żadnymi innymi promocjami lub ofertami i nie obowiązuje w przypadku grup.
Jeśli Twój pobyt spełnia warunki kilku ofert, otrzymasz wyłącznie punkty Rewards z najlepszej oferty (czyli takiej pozwalającej zdobyć największą liczbę punktów Rewards).
12. Pobyt całkowicie lub częściowo opłacony za pomocą punktów Rewards ALL – Accor Live Limitless nie podlega tej ofercie.
13. Oferta jest uzależniona od dostępności miejsc. Obowiązują ogólne warunki dotyczące zastrzeżonych taryf publicznych w każdym z hoteli.
14. Podczas kontaktu z infolinią lub innymi kanałami obsługi klienta ALL prosimy o podanie następującego numeru referencyjnego związanego z ofertą:013239.

źródło: strona all.accor.com

Możesz również polubić