O NAS

Dlaczego blog o hotelach?

Każdy ma inne zainteresowania. Jedyni lubią piłkę nożną, siatkówkę, samochody, kosmetyki czy gotowanie. A my? Na nas trafiło zamiłowanie do hoteli (dlatego blog o hotelach). Sporo osób pyta jak planujemy podróż. Odpowiedź jest zaskakująca – szukamy ciekawego obiektu, a dopiero potem kompletujemy resztę, czyli atrakcje w okolicy i dojazd. Nigdy nie jest to odwrotnie.

dane kontaktowe

Kolejną kwestią jest fakt, że człowiek ma bardzo dobrą pamięć, ale do pewnego czasu. Później trzeba sobie pomagać. Tak też powstał pomysł na bloga o hotelach. Ma on pełnić rolę pewnego rodzaju pamiętnika, ale również i pomocy przy planowaniu następnej podróży – często lubimy wracać w to samo miejsce. Przykład? Cztery wyjazdy do Cieszyna i za każdym razem odkrywamy coś ciekawego. Wiecie, że tamtejszy Leroy Merlin ma informacje napisane w języku polskim jak i czeskim? 😉

Dlaczego Sypiam Wygodnie?

Jak już postanowiliśmy, że zaczniemy tworzyć bloga hotelowego to kolejną sprawą była jego nazwa. Nie ukrywamy, trochę czasu nam zajęło, aż wpadliśmy na to hasło. Właśnie, dlaczego sypiam wygodnie?

Odpowiedź na pytanie co jest najważniejsze w pokoju hotelowym jest dość prozaiczna – łóżko! Poza tym, jak dobrze wiemy, człowiek wyspany to człowiek szczęśliwy. Więc, aby pobyt w hotelu był udany to trzeba się wyspać. Jak? Wygodnie! Czy to się udaje? Bywa z tym różnie 😉

Co znajdę na Sypiam Wygodnie?

Relacje z pobytów w hotelach podzieliłem na kilka kategorii:

Polska – i tu mamy kolejny podział na obiekty znajdujące się:

  1. w górach
  2. nad morzem
  3. w miastach (nie będące w górach bądź nad Bałtykiem)

Zagranica – tu już dalszego podziału nie ma

Relacje z wizyt w executive lounge

Co więcej – blog hotelowy Sypiam Wygodnie zawiera również różne informacje dotyczące promocji w sieciach hotelowych, a także wskazówki na temat podróży.

Chciałbyś dowiedzieć się czegoś więcej? Zapraszam do kontaktu!

Na zakończenie nie pozostaje nam nic innego, jak tylko życzyć: śpij wygodnie!