HAMPTON BY HILTON WARSAW REDUTA – OPINIA Z POBYTU

budynek hotelu Hampton by Hilton Warszawa Reduta zlokalizowany obok pętli autobusu 158 i centrum handlowego Blue City

Hampton by Hilton Warsaw Reduta składa się z 167 pokoi o różnych konfiguracjach, sal konferencyjnych, sali fitness oraz baru. Warto wspomnieć, że jest to pierwszy Hampton w Polsce i trzeci w Europie urządzony według najnowszego konceptu dla tego brandu.

recepcja oraz bar w Hampton by Hilton Warszawa Reduta

Do hotelu przybyliśmy późną porą, meldowanie przebiegło szybko. Po wszelkich formalnościach otrzymałem karty do pokoju, a po upomnieniu się, benefit wynikający z statusu w programie Hilton Honors w postaci przekąski i napoju.

ceny sprawdzisz na booking.com (link)

korytarz w warszawskim hotelu

Pokój w Hampton by Hilton Warsaw Reduta

pokój dwuosobowy z jednym, ogromnym łóżkiem w Hampton by Hilton Warszawa Reduta

Pokój składał się z ogromnego, dwuosobowego łóżka, sporych rozmiarów telewizora, za którym ukryto deskę do prasowania. Nie zabrakło niewielkiego blatu jako miejsca do pracy, żelazka, sejfu, lodówki, a także butelkowanej wody, czajnika z zestawem kaw i herbat. Co ciekawe, lodówka jak i czajnik posiadały logo marki SMEG. Dodam, że zabrakło mi miejsca do przechowywania rzeczy.

motywy lokalne w hotelu

Miłym akcentem były grafiki nawiązujące do Warszawy. Warto też wspomnieć o bardzo rozbudowanym panelu do sterowania klimatyzacją. Gdzie oprócz możliwości ustawienia temperatury, mogliśmy ustawić również stopień wilgotności.

Łazienka wyposażona w standardowy, hamptonowy zestaw kosmetyków, umywalkę, toaletę oraz kabinę prysznicową.

Całość została bardzo przyjemnie urządzona oraz była przestronna.

łazienka w warszawskim hamptonie

Śniadanie w Hampton by Hilton Warsaw Reduta

sala śniadaniowa w Hampton by Hilton Warszawa Reduta

Podczas naszego pobytu w Hampton by Hilton Warsaw Reduta skorzystaliśmy jedynie ze śniadań, które to każdy gość ma wliczone w cenę pobytu.

Poranny posiłek serwowany jest w przedłużonym lobby, który kończy się bufetem. Wnętrze jest dość wąskie, a do tego mocno zagęszczone licznymi miejscami siedzącymi. Taki układ jest bardzo uciążliwy jeśli chodzi o poruszanie się – trzeba mijać się z licznymi stolikami. Dodatkowo, ze względu na fakt, iż śniadanie każdy Gość ma w cenie pobytu to cieszy się ono ogromną popularnością. Przy wczesnych godzinach panował tu już spory ruch.

sala śniadaniowa w hotelu

Wybór dań na ciepło był spory – jajecznica, kiełbaski, klopsy wegańskie, fasolka po bretońsku czy m.in. pomidory zapiekane. Do tego mamy strefę zimną, czyli wędliny, sery, warzywa, owoce. Nie zabrakło również pieczywa jak i ciast. Z napoi mamy kawę, herbatę, napoje niegazowane, a także kilka rodzajów mlek. Jak na markę Hampton by Hilton to wybór był spory. Natomiast ze smaku potraw można było wysnuć wniosek, że są one niskiej jakości.

Udogodnienia

Nocując w Hampton by Hilton Warsaw Reduta możemy skorzystać z sali fitness, która dostępna jest przez całą dobę. Wyposażono ją w sprzęt cardio, zestaw hantli, akcesoria fitness oraz wielofunkcyjną maszynę. Pomieszczenie zostało dość niefunkcjonalnie urządzone. W związku z czym trening niecardio mogą zrobić maksymalnie dwie osoby w jednym czasie.

Hotel odpłatnie udostępnia miejsca parkingowe, a także za opłatą akceptuje zwierzęta.

Obsługa

Obsługa hotelu była dostępna i skupiona na wykonywaniu swoich zadań. Niestety nie skora do większej interakcji z gośćmi.

ceny sprawdzisz na booking.com (link)

Podsumowanie pobytu w Hampton by Hilton Warsaw Reduta

o innych hotelach w Warszawie przeczytasz klikając w ten link

Hampton by Hilton Warsaw Reduta, jeśli odpowiada nam lokalizacja, będzie dobrym wyborem. Z atutów to spore, wygodne łóżko, bliskość centrum handlowego, pętla autobusowa, a także całodobowa sala fitness. Jeśli chcemy skorzystać z śniadania to warto mieć na uwadze, że przestrzeń jest dość ciasna i wpływa to mocno na komfort.

Możesz również polubić

Dodaj komentarz