Hilton Garden Inn Rzeszów – rewizyta

Hilton Garden Inn Rzeszów - budynek

Hilton Garden Inn Rzeszów jest 4-gwiazdkowym obiektem znajdującym się w kompleksie handlowo-usługowym Millenium Hall. Posiada on 101 pokoi w tym dwa apartamenty. Ponadto znajdziemy tam restaurację, bar, sale konferencyjne, siłownię, centrum biznesowe, hotelowy sklepik Pavilon Party (gdzie są dostępne gorące i zimne posiłki oraz napoje) oraz Klinikę Urody La Perla. Ciekawostką jest obecność Cigar Room, gdzie możemy zapalić różnego rodzaju cygara.

 

Hilton Garden Inn Rzeszów - recepcja
Hilton Garden Inn Rzeszów – recepcja

 

Gdy dotarliśmy na miejsce zameldowanie przebiegło sprawnie i przyjemnie. Przydzielony został wcześniej już wybrany przez nas pokój – przedostatnie piętro, na końcu korytarza. Wydawać by się mogło, że idealne miejsce. Na wstępie warto dodać, że wnętrza hotelu zostały przyjemnie zaprojektowane. Przy recepcji znajduje się biało-przeźroczysty fortepian. Na piętrze przed barem znajdziemy kominek z sofami, a sufity nad recepcją i restauracją są przyozdobione efektownymi instalacjami.

 

Hilton Garden Inn Rzeszów - korytarz
Hilton Garden Inn Rzeszów – korytarz

 

Wybrany pokój był przestronny. Wyposażony w telewizor, wygodne krzesło, minibar, fotel z stolikiem kawowym, zestaw powitalny składający się z kawy, herbaty i wody. Jako wstawkę hotel przygotował produkt regionalny – śliwki w czekoladzie, była niespodzianka! Dziękuję 😊 Przez okno w pokoju widać było dach hotelu, co kusiło by na niego wyjść. A jak spojrzymy dalej to ukazywała się panorama Starego Miasta. Widok o wiele ciekawszy niż w poprzednim pokoju, który był głównie na uczelniany kampus.

 

Hilton Garden Inn Rzeszów - łóżko
Hilton Garden Inn Rzeszów – łóżko

 

Hilton Garden Inn Rzeszów - pokój
Hilton Garden Inn Rzeszów – pokój

 

Hilton Garden Inn Rzeszów - wstawka
Hilton Garden Inn Rzeszów – wstawka

 

Hilton Garden Inn Rzeszów - zestaw powitalny
Hilton Garden Inn Rzeszów – zestaw powitalny

 

Łazienka posiadała sporych rozmiarów wannę. Ponadto znajdował się tam zestaw kosmetyków, niestety przygotowany jedynie dla jednej osoby. Po zgłoszeniu prośby, drugi komplet został niezwłocznie dostarczony.

 

Hilton Garden Inn Rzeszów - łazienka
Hilton Garden Inn Rzeszów – łazienka

 

Dlaczego mimo warunków pokoju i widoku uważam, że był to nienajlepszy wybór? W nocy okazało się, że pokój znajduje się w bliskiej odległości od klubu muzycznego. W związku z czym, docierały do niego odgłosy odbywającej się tam imprezy, więc jeśli ktoś potrzebuje idealnej ciszy – warto wybrać pokoje na środku lub na drugim końcu korytarza.

 

Hilton Garden Inn Rzeszów - restauracja
Hilton Garden Inn Rzeszów – restauracja

 

Hotelową restaurację odwiedziliśmy dwukrotnie. Za pierwszym razem wieczorem, aby zjeść coś słodkiego. Wybór padł na lody oraz ciastko. Dania były smaczne, tylko szkoda że tak szybko się skończyły 😊 Drugie podejście to śniadanie. Udaliśmy się do restauracji dość późno, ponieważ w tym czasie odbywał się bieg i Pani recepcjonistka poradziła, aby zejść na nie po godzinie 10tej, gdyż wtedy nie powinno być tłumów. Miała rację, było już niewiele osób.

 

Hilton Garden Inn Rzeszów - deser
Hilton Garden Inn Rzeszów – deser

 

Hilton Garden Inn Rzeszów - bufet
Hilton Garden Inn Rzeszów – bufet

 

Hilton Garden Inn Rzeszów - śniadanie
Hilton Garden Inn Rzeszów – śniadanie

 

Podczas śniadania możemy skorzystać z dań na ciepło jak i na zimno. Ponadto możemy poprosić m.in. o omleta, który zostanie specjalnie przygotowany. W ramach bufetu śniadaniowego dostępna była jajecznica, kiełbaski, placki ziemniaczane. Oprócz tego były wędliny, sery, owoce, nabiał, pieczywo czy croissanty. Ponadto jak to w sieci Hilton było stanowisko, gdzie samodzielnie przygotowało się gofry. Ilość jedzenia jak i różnorodność była dość skromna jak na 4 gwiazdkowy obiekt. Może była to kwestia później pory i wcześniejszego dużego tłumu. Następnym razem pojawię się znacznie wcześniej i powiem jak było. Warto dodać, że przed restauracją w czasie trwania śniadań pojawił się dzbanek z wrzątkiem, kawy, herbaty oraz kubki, które umożliwiały przygotowanie napoju na wynos.

 

Hilton Garden Inn Rzeszów - śniadanie
Hilton Garden Inn Rzeszów – śniadanie

 

Hilton Garden Inn Rzeszów - omlet
Hilton Garden Inn Rzeszów – omlet
Hilton Garden Inn Rzeszów - gofr
Hilton Garden Inn Rzeszów – gofry

 

Hilton Garden Inn Rzeszów - przed śniadaniem
Hilton Garden Inn Rzeszów – przed śniadaniem

 

W hotelu korzystaliśmy również z siłowni, która jest dobrze wyposażona. W spokojnej atmosferze można zrobić pełny trening siłowy, funkcjonalny czy cardio.

 

Hilton Garden Inn Rzeszów - gym
Hilton Garden Inn Rzeszów – siłownia

 

Hilton Garden Inn Rzeszów - gym2
Hilton Garden Inn Rzeszów – siłownia

Jak już wcześniej wspomniałem w hotelu znajduje się Pavilon Party. W sklepiku tym dostaniemy m.in. napoje bezalkoholowe, piwo, wina, mocniejsze trunki, przekąski typu chipsy czy batony. Z opcji „na ciepło” była m.in. mrożona pizza, którą odgrzewało się mikrofalówce. Ceny w sklepiku w mojej opinii nie były zbyt wygórowane, np. puszka piwa kosztowała 5 PLN, a paczka chipsów 2,50PLN.

Hilton Garden Inn Rzeszów - pavilon
Hilton Garden Inn Rzeszów – pavilon party

 

Obsługa w hotelu – recepcji jak i restauracji jest miła, uśmiechnięta i przyjaźnie nastawiona na Gościa. Na uwagę zasługuje fakt, że prośby (w tym przypadku o brakujący komplet kosmetyków) są szybko realizowane.

 

Hilton Garden Inn Rzeszów - instalacja
Hilton Garden Inn Rzeszów – instalacja

 

Hilton Garden Inn Rzeszów - lobby2
Hilton Garden Inn Rzeszów – lobby

 

Hilton Garden Inn Rzeszów - buisness center
Hilton Garden Inn Rzeszów – buisness center

 

Podsumowując, hotel ten będzie dobrym wyborem na podróże biznesowe – znajdziemy tu pełną infrastrukturę, ale także jako baza wypadowa w pobliskie rejony, a ja sam jeszcze w tym roku tam wrócę 😊

[su_custom_gallery source=”media: 1051,1057,1063,1064,1049,1072,1058,1070,1071,1067,1068,1053,1069,1059,1054,1073,1060,1066,1065,1062,1050,1061,1056,1055,1052″ limit=”99″ link=”lightbox” ]

 

DANE KONTAKTOWE:

Hilton Garden Inn Rzeszów

al. Majora Wacława Kopisto 1

35-315 Rzeszów

tel. +48 17 770 00 00

LINK

Możesz również polubić

Jeden komentarz

  1. Meriska92

    Oo Rzeszów 🙂 chyba muszę odwiedzić ha

Dodaj komentarz