Tańsze pobyty w Accorhotels

Le Club Accorhotels - promocja

Kilka dni temu w programie Le Club Accorhotels ruszyła promocja w ramach, której możemy otrzymać do 6 000 punktów.

Co możemy za nie dostać?

Vouchery na kolejne pobyty. Każde 2 000 punktów wymienia się na 40EUR, więc w ramach tej akcji zyskamy 120EUR na kolejne podróże.

 

Le Club Accorhotels - promocja
Le Club Accorhotels – promocja

 

Do 06. marca 2018r. należy zapisać się do tej oferty oraz dokonać najlepiej trzech rezerwacji na co najmniej dwudniowe pobyty w hotelach sieci Accor. Natomiast wyjazdy muszą się zakończyć dn. 02.09.2018r. Tak więc czasu mamy sporo. Za pierwszą rezerwację otrzymamy 500pkt, kolejną 2500pkt i ostatnią 3000pkt. Czyli łącznie 6000pkt.

Pytanie, gdzie można się zatrzymać?

Accorhotels w Polsce posiada wiele obiektów działających pod różnymi markami, tj. Ibis, Ibis Styles, Mercure, Novotel czy Sofitel. Pomijam Ibis Budget, ponieważ te hotele nie uczestniczą w programie i nie otrzymamy ww. punktów. Co więcej, Accorhotels posiada obiekty nie tylko w głównych miastach, ale także w Karpaczu, Jeleniej Górze, Zakopanym, Krynicy Zdrój czy w Dosłońcu. Można zaplanować ciekawy weekendowy wypad poza miasto.

Parę słów o samym programie

Aby przystąpić do promocji należy być członkiem Le Club Accorhotels. Sama rejestracja jest darmowa i na start otrzymujemy status Classic, który tak naprawdę wiele nie daje – głównie dostęp do promocji.

Po odbytych w danym roku 10ciu nocach lub 5ciu pobytach otrzymujemy status Silver, który dodatkowo uprawnia nas do otrzymania bezpłatnego powitalnego napoju.

Kolejnym statusem jest Gold. Przy nim robi się ciekawie, ponieważ w niektórych hotelach możemy się spodziewać upgrade’u pokoju – w ramach dostępności. Ponadto w większości obiektów otrzymamy małą wstawkę VIP. Status ten możemy zdobyć w dwojaki sposób: odbywając noce lub kupując kartę Ibis Business.

Ostatnim poziomem jest Platinum, który dodatkowo daje nam wstęp do Executive Lounge, których w Polsce nie ma. Najbliższy znajduje się w Mercure Ostrawa.

W ramach programu otrzymamy też parę innych przywilejów, które wg mnie są mniej ważne. Natomiast kwestie wcześniejszego zameldowania czy wymeldowania również można spokojnie uzyskać kontaktując się z hotelem bez konieczności posiadania odpowiedniego statusu 🙂

Link do promocji: Punktowa promocja w Le Club Accorhotels

Możesz również polubić

Dodaj komentarz