Hilton Madrid Airport – opinia executive lounge

Hilton Madrid Airport executive lounge

Hilton Madrid Airport posiada executive lounge na 4. piętrze. Jest on dość niewielki i składa się z części wypoczynkowej, paru stolików, bufetu oraz recepcji, gdzie podczas Happy Hours można było spotkać pracownika.


Booking.com

recenzja z pobytu w Hilton Madrid Airport – w tym miejscu

Dostępny dla Gości jest w godzinach 7.00 – 21.00, a rozkład dnia przedstawiał się następująco:

  • 07.00 – 10.00 – śniadanie
  • 10.00 – 18.00 – przekąski
  • 18.00 – 21.00 – Happy Hours
rezerwacje i ceny sprawdzisz w tym miejscu

ŚNIADANIA

Tutejsze śniadania są serwowane w wersji kontynentalnej, czyli nie znajdziemy tu dań ciepło. Jedynie kawę i herbatę. Możemy zjeść pieczywo, wędliny, sery, płatki śniadaniowe czy coś słodkiego. Co więcej, na kontuarze mamy tabliczkę z informacją, która uprzedza o tak okrojonej ofercie i proponuje wybrać się na ten posiłek do restauracji.

Hilton Madrid Airport – Executive lounge w ciągu dnia

Po śniadaniu, a przed Happy Hours w executive lounge dostępne były napoje bezalkoholowe, owoce oraz słone i słodkie przekąski.

KOLACJA – czyli Happy Hours w executive lounge Hilton Madrid

Happy Hours rozpoczynało się o standardowej godzinie, tj. 18.00 i trwało przez dwie godziny. Do wyboru były dwa dania na ciepło, jedną z nich było mięso, a drugą opcja wegetariańska. Podczas pierwszej kolacji trafiliśmy na ciekawą potrawę, do której potrzebowaliśmy pomocy Kelnerki w odgadnięciu co mamy na talerzu. Nasze myśli krążyły między gruszką, a batatem, ale do końca nie byliśmy pewni co to jest. Okazało się, że to lokalne danie składające się z specjalnie dobranych ziemniaków duszonych w białym winie. Wyszło naprawdę ciekawie.

Oprócz przekąsek na ciepło pojawiły mini kanapki, kawałki warzyw, sałatka makaronowa czy guacamole.

Z alkoholi dostępne były wina, piwo oraz mocniejsze klasyczne trunki.

Podczas kolacji w executive lounge panował spory ruch, a niewielka przestrzeń powodowała brak miejsc siedzących dla niektórych Gości. Dodatkowo, kolejną uciążliwością było udostępnienie jedynie talerzyków deserowych.

rezerwacje i ceny sprawdzisz w tym miejscu

PODSUMOWANIE

Executive lounge w Hilton Madrid Airport jest dość niewielki, a wnętrze powoli zaczyna wymagać odświeżenia. Tutejsze śniadanie było bardzo ascetyczne, a podczas kolacji musimy liczyć się z tłumem i skromnym wyborem dań.

więcej artykułów dotyczących Hiszpanii znajdziesz pod tym linkiem

Hilton Madrid Airport
Av de la Hispanidad, 2, 4,
28042 Madrid
Hiszpania

Możesz również polubić

Dodaj komentarz