HILTON SORRENTO PALACE – EXECUTIVE LOUNGE

kominek w barze w hotelu Hilton Sorrento Palace

Hilton Sorrento Palace w swoich usługach oferuje m.in. executive lounge, o którym to będzie poniższy wpis. Wstęp do tego miejsca otrzymują goście posiadający najwyższy status w programie Hilton Honors oraz osoby, które nocują w odpowiednim typie pokoju.

opinia z pobytu w Hilton Sorrento Palace (link)

ceny, rezerwacje – booking.com (link)

bar w Hilton Sorrento Palace, w którym jest executive lounge

Podczas naszego pobytu executive lounge zajmował część ogólnodostępnego baru. Było to kilka kanap wokół kominka. Natomiast przekąski czy napoje serwowała obsługa.

Z informacji otrzymanych od recepcjonistki Danielli dowiedziałem się, że kiedyś lounge znajdował się na ostatnim piętrze z widokiem na Wezuwiusza, później przeniesiono go do pomieszczenia tuż obok sali śniadaniowej. A obecnie mamy go jako część baru.

W godzinach 10.00 – 20.00 dostępna była woda, przekąski (chipsy, migdały) oraz owoce.

Aczkolwiek, nie każdego dnia strefa ta była wystawiana punktualnie. U obsługi baru mogliśmy zamówić kawę, herbatę oraz napoje bezalkoholowe.

menu oraz godziny w executive lounge w hotelu Hilton Sorrento Palace

Lunch snack

Między godziną 12.00 a 15.30 serwowane jest tzw. lunch snacks. Poza ww. napojami otrzymaliśmy niewielką przekąskę.

lunch snack w executive lounge w hotelu Hilton Sorrento Palace

Hilton Sorrento Palace – executive lounge – happy hours

W godzinach 18.00 a 20.00 trwa tzw. happy hours. W Hilton Sorrento Palace otrzymaliśmy zestaw przekąsek. Codziennie było coś innego. Trafiliśmy m.in. na kawałeczek lasagne, gnocchi w sosie pomidorowym, ser i pół pomidorka koktajlowego.

Wielkościowo to tak na ząb. Z alkoholu do wyboru wino czerwone, białe, musujące oraz piwo. Mocniejsze alkohole raz były możliwe do zamówienia w ramach happy hours, a czasami nie. W zależności od obsługi.

Podsumowanie wizyt w executive lounge

ceny, rezerwacje – booking.com (link)

W naszym odczuciu executive lounge w Hilton Sorrento Palace to taka trochę „proteza” saloników znanych z innych Hiltonów. Jeśli otrzymamy bezpłatny „dostęp” do tego miejsca to można wykorzystać to jedynie do napicia się kawy lub lampki wina. Również warto wspomnieć, że obsługa jest tam przemiła, uśmiechnięta i uczynna. Aczkolwiek nie do końca zorientowana jakie mocniejsze alkohole mogą być serwowane. Z kolei jeśli wybór typu pokoju lub hotelu jest uzależniony od posiadania executive lounge to osobiście odradzam.

Możesz również polubić