Sypiam Wygodnie

recenzje pobytów w hotelach, relacje z podróży, informacje branżowe – wszystko, aby spać wygodnie


Sypiam Wygodnie obserwuj również na Facebooku

Sypiam Wygodnie obserwuj również na Facebooku
EXECUTIVE LOUNGE

Hilton Milan – recenzja executive lounge

Hilton Milan posiada executive lounge, do którego dostęp moją Goście posiadający status Diamond w programie Hilton Honors lub mieszkający w pokojach o określonym typie.

Salonik zajmuje niewielką powierzchnię, w której znalazła się niewielka recepcja (podczas naszej wizyty nie spotkałem tam pracownika) oraz salę, gdzie możemy coś zjeść lub odpocząć przed telewizorem bądź korzystając z komputera. Atutem tego miejsca jest taras, gdzie siedząc na kanapach możemy napić się kawy i oglądać okolicę.

Executive lounge w Hilton Milan czynny jest w godzinach 6.00 – 21.30.

Śniadanie serwowane jest od 7.00 do 10.30, a w weekendy i święta do 11.00.

Aperitivo (mini kolacja) zaczyna się o 18.00, a kończy o 20.30

Wieczorne przekąski dostępne się po tzw. happy hours do godz. 21.30.

rezerwacje i ceny w Hilton Milan sprawdzisz w tym miejscu

ŚNIADANIE W EXECUTIVE LOUNGE

Podczas śniadań w executive lounge może zjeść klasyczne dania na ciepło, m.in. jajecznica, kiełbaski czy bekon. Na zimno mamy płatki śniadaniowe, dżemy, pieczywo, croissanty, wędliny, sery, warzywa i owoce oraz nabiał. Pragnienie ugasimy napojami gorącymi jak i sokami na zimno. Atutem były niewielkie porcje smoothie. Warto dodać, że podczas naszej wizyty panował tu spokój.

PRZEKĄSKI W CIĄGU DNIA

Wybór przekąsek w ciągu dnia w mediolańskim executive lounge lekko różni się od tego, co spotkaliśmy do tej pory. Oprócz przekąsek na słono i batonów były przygotowane kanapki, sos pomidorowy, genialne oliwki czy niewielkie sałatki owocowe. Warto tu wpaść w ciągu dnia na małe co nieco, z czego korzystało wielu Gości.

APERITIVO W HILTON MILAN – EXECUTIVE LOUNGE

Kolacja w executive lounge to kulminacyjny moment dnia w tym miejscu. Aperitivo ruszyło z kilkunastominutowym opóźnieniem. Z opcji na ciepło dostępna była zupa z brokułów, kasza, paszteciki z serem. Później przekąski zmieniono na kulki ryżowe w panierce oraz ser z papryką również w panierce. Oprócz tego pojawiły się na zimno różne sałatki, sery oraz wędliny. Pragnienie można było ugasić nie tylko napojami bezalkoholowymi, ale również rumem, ginem, whisky, białym winem czy prosecco.

Podczas kolacji było bardzo dużo Gości, na tyle, że część miała problem z miejscem siedzącym. Natomiast obsługa sprawnie uzupełniała braki w bufecie czy zbierała brudne naczynia. Co ciekawe, w połowie happy hours kelner wręczał ankietę, gdzie należało zaznaczyć swój poziom zadowolenia i podać numer pokoju.

Podsumowując, wnętrze executive lounge w Hilton Milan jest niewielkie jak na ilość Gości oraz wymaga odświeżenia. Na plus jest oferta gastronomiczna podczas dnia, natomiast happy hours w tym miejscu jest wybitnie przekąskowe.

DANE KONTAKTOWE

Hilton Milan
Via Luigi Galvani, 12
20124 Milano

–> rezerwacje i ceny <—


inne recenzje dotyczące executive lounge znajdziesz w tym miejscu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.