Hilton Tallinn Park – executive lounge

Hilton Tallinn Park - executive lounge - ogólny widok na salonik

Na 11stym piętrze hotelu Hilton Tallinn Park znajduje się executive lounge. Podczas naszego pobytu czynny był w godzinach 7.00 – 20.00. Zajmuje on dość sporą część tego piętra.

o samym hotelu przeczytasz pod tym linkiem

Hilton Tallinn Park – executive lounge – ogólne info

Hilton Tallinn Park - executive lounge - ogólny widok na salonik

Jest tu recepcja, przy której w różnych momentach dnia dostępny był pracownik. Strefę wypoczynkową z toaletą, miejsce do pracy wyposażone w komputery oraz drukarkę czy część gastronomiczną. Samo miejsce urządzono elegancko. Mamy tu wygodną kanapę, sporo stolików. Przyjemne dla oka kolory oraz złote wstawki.

Hilton Tallinn Park - executive lounge - strefa wypoczynkowa

Hilton Tallinn Park – executive lounge – część gastronomiczna

ceny i rezerwacje dokonasz na booking.com

Od rana do tzw. Happy Hours dostępne były napoje bezalkoholowe (soki, woda, napoje gazowane, kawa, herbata) oraz słone przekąski. Śniadania nie są tu serwowane.

Hilton Tallinn Park - executive lounge, bufet podczas Happy Hours

Serwis wieczorny odbywał się w godzinach 17.30 – 19.30. Wtedy też pojawiało się jedno danie na ciepło. Raz były to pocięte na kawałki kotlety, zaś drugim razem sajgonki. Na zimno kanapki, deska serów oraz warzywa.

Nie zabrakło alkoholi – mocniejszych (wódka, gin, rum, whisky) jak i słabszych (wino białe, czerwone, piwo).

Hilton Tallinn Park - executive lounge, wybór alkoholi podczas Happy Hours

Wybór dań był dość przeciętny, nie wyróżniający się na plus ani na minus.

Atmosfera

W ciągu dnia w executive lounge było niewielu gości. Natomiast podczas jednego z dwóch serwisów wieczornych było dość tłoczno i brakowało miejsc siedzących.

Obsługa w executive lounge była sprawna, a także uprzejma. Ponadto na bieżąco uzupełniano braki na bufecie jak i sprzątano stoliki.

Podsumowanie z wizyty w executive lounge

ceny i rezerwacje dokonasz na booking.com

Ogromny atutem executive lounge w Hilton Tallin Park jest widok na panoramę stolicy Estonii. Bardzo przyjemnie piło się tu kawę podziwiając Tallinn jak i Bałtyk. Co więcej, warto dodać, że zachód słońca podczas wieczornego serwisu był świetnym dodatkiem. Coś cudownego!

Tallinn stolica Estonii - panorama miasta

Sama oferta tego miejsca jest poprawna jeśli chodzi o Happy Hours, plusem był fakt, że przy wykupieniu dostępu do executive lounge otrzymywało się darmowe śniadania w restauracji.

o samym hotelu przeczytasz pod tym linkiem

Możesz również polubić

Dodaj komentarz