Ibis Szczecin Centrum – opinia z pobytu

Będąc już w Szczecinie postanowiliśmy przedłużyć pobyt, ponieważ pogoda wyjątkowo dopisywała. Wybór padł na Ibis Szczecin Centrum z bardzo prostego powodu – odległości. Wcześniej nocowaliśmy w Novotelu. Otóż poprzedni obiekt dzieli od Ibisa praktycznie jedynie ściana.

Recepcja jak i restauracja w hotelu zostały wyremontowane i są w młodzieżowym stylu. Samo meldowanie przebiegło sprawnie, podczas którego otrzymaliśmy butelki wody na czas pobytu. Standardowo nie ma ich w pokoju, ale można wybrać dodatkowy pakiet, który zawiera wodę oraz śniadanie w cenie. Cenowo wyszło nieco taniej niż jakbym brał pobyt plus osobno śniadanie. Ponadto w trakcie meldowania się otrzymałem voucher na napój powitalny. W tym miejscu należy się plus dla hotelu, ponieważ w widocznym na recepcji była miejscu położona karta z informacją na co można go wymienić – napoje ciepłe/zimne, piwo oraz wino.

rezerwacje i ceny sprawdzisz pod tym adresem


Pokój w Ibis Szczecin Centrum

Przydzielono pokój na 4 piętrze, od strony ulicy. Na wstępie warto zaznaczyć, że tuż przy budynku biegną tory tramwajowe, ale przejeżdżające tramwaje nie były praktycznie słyszalne. Sam pokój został skromnie urządzony: telewizor, plastikowe lampki nocne, kącik do pracy oraz kapsułkowa łazienka. Warto dodać, że było czysto i unosił się przyjemny zapach. Na lustrze zauważyłem sympatyczny napis 'miłego dnia’. Nie wiem, czy to jest stały element, ale trzeba przyznać, że to miły akcent 🙂 Ogromnym plusem było łóżko, a dokładniej jego materac. Naprawdę wygodny – o wiele lepszy niż u sąsiada, co może dziwić (twardszy).


Ibis Kitchen w Ibis Szczecin Centrum – śniadanie i kolacja

Rano nadszedł czas na śniadanie. Wybór dań jest skromny, ale nie powinniśmy być zawiedzeni. Dostępna była jajecznica, parówki, warzywa, wędliny czy m.in. pieczowo. Natomiast same użyte składniki w mojej opinii były takie same w Novotelu Szczecin. Przy okazji udało się nam załapać na podawaną do stolika gorącą szarlotkę. Jest to bardzo fajny akcent kończący śniadanie.

Wieczorem przyszedł czas na burgera w hotelowej restauracji. Ceny zaczynają się od 28PLN za zestaw z frytkami. Zamówiłem burgera i poprosiłem o zaniesienie do pokoju, niestety okazało się to niemożliwe, ponieważ hotel nie posiada usługi room service. Samo danie smaczne, dobrze wysmażone mięso, świeże dodatki, chrupiąca bułka. Tak więc, spokojnie można tu na niego wpaść.

Goście wybierający pobyt w Ibis Szczecin Centrum mogą za opłatą skorzystać z basenu w Novotel Szczecin Centrum.

Podsumowanie pobytu

rezerwacje i ceny sprawdzisz pod tym adresem

Podsumowując, hotel Ibis Szczecin Centrum jest dwu-gwiazdkowym obiektem, więc nie znajdziemy tu strefy SPA/siłowni. Natomiast restauracja trzyma dobry poziom jak i pokoje w tej kategorii są jak najbardziej komfortowe, a łóżka wybitnie wygodnie.

Możesz również polubić

Dodaj komentarz