Hilton Florence Metropole – executive lounge

Hilton Florence Metropole - executive lounge

Jak wygląda executive lounge w Hilton Florence Metropole?

Hilton Florence Metropole posiada executive lounge, który zajmuje niewielką powierzchnię 15tego piętra budynku. Środkowym punktem tego miejsca jest duży kominek z kanapami i stolikiem kawowym, na którym ustawiono odświeżacz powietrza w słoiku. W jednym końcu executive lounge znajdował się bufet, gdzie w zależności od pory dnia były podawane różne przekąski. Z kolei po drugiej stronie była strefa z stolikami i krzesłami umożliwiająca konsumpcję.Booking.com

Ogromnym atutem tego miejsca jest sporych rozmiarów taras, z którego możemy podziwiać panoramę Florencji. Kieliszek wina, sweter i człowiek może tak całą noc przesiedzieć oglądając miasto i okolicę. Coś pięknego 😊

o innych executive lounge przeczytasz klikając w ten link

Executive Lounge w Hilton Florencja czynny jest w godzinach 7.00 – 23.00
Natomiast rozkład dnia prezentował się następująco:

  • 7.00 – 10.00 śniadanie
  • 18.00 – 20.00 – kolacja, czyli tzw. Happy Hours
rezerwacje i ceny sprawdzisz w tym miejscu

ŚNIADANIA

Śniadanie w executive lounge składa się z bardzo podstawowego zestawu produktów – na ciepło była jajecznica oraz kiełbaski. Natomiast na zimno pojawiły się wędliny, sery, pieczywo, jogurty czy płatki śniadaniowe.

W CIĄGU DNIA

Po śniadaniu, a przed kolacją w executive lounge dostępne były słodkie i słone przekąski, tj. batoniki, owoce, chipsy, chrupki, orzeszki oraz oliwki. Pragnienie można było ugasić napojami gazowanymi, wodą, sokami dostępnymi w dużych dzbankach oraz gorącą kawą lub herbatą.

KOLACJA

W godzinach 18.00 – 20.00 odbywa się tzw. Happy Hours, czyli kolacja. Podczas naszego pobytu na ciepło dostępne były dania z makaronu – jak to we Włoszech – bardzo dobre. Na zimno pojawiły się talerze wędlin, mini kanapki, niewielkie sałatki czy kawałki pizzy.

Oferta alkoholu była dość uboga: białe i czerwone wino oraz piwo.
W tym też czasie w executive lounge panował spory ruch. W okolicach godziny 19tej znalezienie wolnego stolika było problematyczne. Natomiast nad całością czuwał uśmiechnięty i komunikatywny Kelner, który sprawnie uzupełniał braki oraz porządkował salę.

PODSUMOWANIE WIZYTY W EXECUTIVE LOUNGE HILTON FLORENCE METROPOLE

Ogromnym atutem tego executive lounge jest jego taras i panorama na Florencję. Natomiast wybór produktów czy alkoholu był skromny, więc stali Goście tego typu miejsc mogą być rozczarowani. W związku z czym, wybierając nocleg w Hilton Florence Metropole nie kierowałbym się dostępnością executive lounge.

rezerwacje i ceny sprawdzisz w tym miejscu

DANE KONTAKTOWE:

Hilton Florence Metropole
Via del Cavallaccio, 36
50142 Firenze FI, Włochy


Booking.com

Możesz również polubić

Dodaj komentarz