Hotel ibis Lisbona Centro Saldanha – tuż przy linii metra na lotnisko

ibis Lisboa Saldanha - pokój

Wracając z Porto, ostatnią noc w Portugalii spędziliśmy w ibis Lisbona Centro Saldanha. Więc wybierając ten hotel zależało nam jedynie na komfortowym noclegu przed porannym lotem. Ten dwugwiazdkowy hotel znajduje się w odległości około 5minutowego spaceru od stacji metra linii docierającej bezpośrednio na lotnisko. Tu mała uwaga: metro w Lizbonie rusza dopiero o 6.30, więc na poranny lot może być już za późno.

ibis Lisboa Saldanha - lobby
ibis Lisboa Saldanha – lobby

Meldowanie było lekko utrudnione przez hałasy trwającego remontu obiektu. Dodatkowo komunikację utrudniała pleksa. Po chwili udało się dopełnić formalności i z kartami w ręku udaliśmy się do pokoi na 9tym piętrze. Ponadto z racji posiadanego statusu otrzymałem voucher na napój powitalny.

ceny i rezerwacji dokonasz m.in. na stronie Accoru (link)

strona hotelu na booking.com (link)

Pokój w hotelu ibis Lisbona Centro Saldanha

ibis Lisboa Saldanha - pokój

Pokój był świeżo po remoncie. Posiadał klasyczne, dwuosobowe ibisowe łóżko, telewizor, stolik z krzesłem oraz stojaki na ubrania. Na wyposażeniu nie było butelkowanej wody czy czajnika. Ale warto pamiętać, że jest to obiekt dwugwiazdkowy.

ibis Lisboa Saldanha - pokój

Widok z okna nie był oszałamiający. Może poza faktem, że można było podejrzeć obiekt Double Tree by Hilton Lisboa.

Co ciekawe łazienka poza kabiną prysznicową, umywalką i ubikacją posiadała również bidet. Dostępne były także ibisowe kosmetyki w dużych dozownikach.

Gastronomia

ibis Lisboa Saldanha - śniadanie

Podczas naszego krótkiego pobytu nie mieliśmy okazji skorzystać z tutejszego śniadania. Popołudniu mamy dostępny bar, który serwował wyłącznie napoje. Voucher można było wymienić na opcje bezalkoholowe, piwo lub wino. Jeden pracownik obsługiwał bar jak i recepcję.

ibis Lisboa Saldanha - bar

Udogodnienia

ibis Lisboa Centro Saldanha posiada sale konferencyjne. Ponadto także oferuje swoim Gościom własny, podziemny parking.

Obsługa

Spotkani pracownicy byli uprzejmi oraz sprawnie wykonywali swoje zdania. Warto nadmienić, że w hotelu panował porządek, zaś pokoje dobrze przygotowano.

Podsumowanie pobytu w ibis Lisbona Centro Saldanha


Hotel ibis Lisboa Centro Saldanha sprawdził się jako miejsce na nocleg przed wylotem z Portugalii. Obok obiektu mamy stację metra z dwoma liniami, a kawałek dalej kolejną stację metra z linią, która dociera do ścisłego centrum Lizbony.

ceny i rezerwacji dokonasz m.in. na stronie Accoru (link)

strona hotelu na booking.com (link)

ibis Lisboa Centro Saldanha
Avenida Casal Ribeiro 23 Nº De Registo:302
1000-090 Lisboa

więcej wpisów o Portugalii znajdziesz pod tym linkiem

Możesz również polubić

Dodaj komentarz